Jautājumi un atbildes

 • Kā pasūtīt mēbeles?

  Pirmkārt, zvaniet!

  Jums jau ir kāda ideja, kā noformēt jūsu mājas vai darba telpas?! Vai tieši otrādi, Jūs vēlaties saņemt profesionāļu padomus?! Jebkurā gadījumā, zvaniet mums un uzdodiet savus jautājumus!

  Sarunāsim satikties Jums ērtākajā laikā.

  Uzsākot darbu, var pietikt ar telpas plānu vai Jūsu mērījumiem. Ja jums jau ir jūsu topošo mēbeļu skice, varat atsūtīt uz mūsu e-pastu un mēs aprēķināsim mēbeļu izmaksas.

  Otrkārt, sagaidiet viesus no ELENDE

  Mūsu profesionāls atbrauks pie Jums uz mājām vai ofisu, veiks mērījumus, uzklausīs Jūsu vēlmes un piedāvās vairākus topošās noformēšanas variantus. Kā arī novērtēs vai telpas ir sagatavotas mēbeļu uzstādīšanai. Ja būs nepieciešams, ieteiks izmaiņas projektā. Šīs posms ir ļoti svarīgs, jo pat 1 cm liela kļūda izmēros spēj sagādāt daudz nepatikšanu un pat palielināt izmaksas. Mērīšanas laikā Jūs varēsiet iepriekš izvēlēties topošo mēbeļu materiālus

  Treškārt, ir pienācis laiks izvēlei.

  Šoreiz Jūs varat apstiprināt topoša projekta visas detaļas. Ieklausāties mūsu padomos un pieņemiet savu lēmumu.

  Jums paliek apstiprināt mēbeļu gala projektu, noslēgt līgumu, iemaksāt priekšapmaksu (ap 60% no pasūtījuma izmaksām)

  Ceturtkārt. Mēs uzņemamies veikt visus mēbeļu ražošanas, piegādes un uzstādīšanas darbus.

  Pēc mēbeļu ražošanas notiek uzstādīšanas darbi. Parasti mēbeļu uzstādīšanai ir nepieciešama viena vai divas dienas, tas ir atkarīgs no veicamā darba apjoma un sarežģītības pakāpes.

  Pēc mēbeļu uzstādīšanas Jūs pieņemat mēbeles. Un veicat pārējo samaksu.

  Tas arī viss! Jūsu sapņu mēbeles kļūst par realitāti!

 • Kā izvairīties no kļūdām, remontējot virtuvi?

  Lai remonta laikā un arī pēc remonta nebūtu nepieciešamības kaut ko pārtaisīt, iepriekš nepieciešams veikt projektēšanu, noteikt, kur atradīsies elektrības, gāzes, ūdens un ventilācijas komunikācijas, sadzīves tehnika utt. Šāds plāns palīdzēs racionāli izmantot virtuves telpu, kas ir īpaši svarīgi mazo izmēru virtuvēs.

 • Kāds ir mēbeļu izgatavošanas termiņš?

  Mēbeļu izgatavošanas termiņš ir atkarīgs no izvēlētiem materiāliem.

  Vidēji, mēbeļu izgatavošanai nepieciešamas 3 nedēļas.

 • Vai virtuves mēbeles tiek nokomplektētas ar sadzīves tehniku?

  Mēs piedāvājam dažādu firmu sadzīves tehniku, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības.

 • Vai Jūsu virtuvēs tiek izmantotas galda virsmas no mākslīgā vai dabīgā akmens?

  Mēs varam izgatavot galda virsmas no mākslīgā vai dabīgā akmens vairākos toņos. Galda virsmas izmērs (dziļums un garums) ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm.

 • Vai Jūs veicat elektrības un santehnikas pieslēgšanas pakalpojumus pēc mēbeļu uzstādīšanas?

  Mēs varam veikt sadzīves tehnikas, elektrības un santehnikas pieslēgšanas pakalpojumus par atsevišķu samaksu. Šo pakalpojumu izcenojumu speciālist nosaka uz vietas.

 • Cik maksā virtuves tekošais metrs?

  Jūs redzat cenu par tekošo metru un automātiski pareizināt uz Jūsu virtuves metriem. Bet rezultātā, pēc gala aprēķiniem sanāk cita cena? Viltība? Nē. Viss ir ļoti vienkārši:

  Tekošais metrs — nosacītais lielums, to aprēķina dalot standarta virtuves komplekta cenu, ko sastāda apakšējie un augšējie skapji un papildelementi ar šī komplekta garumu. Tekošā metra izmaksas parasti tiek atspoguļotas arī reklāmas materiālos, lai sniegtu priekšstatu par virtuves komplekta cenas līmeni. Taču, nevar 100% aprēķināt virtuves komplekta galīgo cenu, balstoties tikai uz tekošā metra izcenojumu. Mēbeļu konstrukcijas sarežģītības pakāpe ir tieši proporcionāla to cenai. Cenu ietekmē arī izvēlēti materiāli, furnitūra, papildus elementi (mehānismi, stikls, alumīnijs un tml.)

  Jo vienkāršāka konstrukcija, jo mazāk izmaksās Jūsu mēbeles. Tiesa gan, ka arī baudas no vienkāršas konstrukcijas ir mazāk.

 • Cik izmaksā telpas mērīšanas pakalpojums?

  Izbraukšana, izmēru noņemšana Rīgā ir bezmaksas pakalpojums. Latvijas teritorija pēc iepriekšējās vienošanās. Parasti transporta izdevumi Latvijas teritorijā ir 15 Eur.

 • Kāds materiāls ir vislabākais mēbeļu izgatavošanai?

  Šo jautājumu drīzāk vajadzētu uzdot klientam, nedaudz pārfrazējot – kāds materiāls Jums patīk vislabāk? No tehniskās puses katram materiālam ir savas stipras un vājas puses. Galvenais mēbelēm ir kvalitāte. Un mēs garantējam mēbeļu kvalitāti no Jūsu izvēlētā materiāla pasūtot mēbeles pie mums.

 • Vai jūs piedāvājiet atlaides?

  Neapšaubāmi. Mūsu firma regulāri organizē dažādas akcijas. Kā arī, pastāv atlaides, kas darbojas visu gadu: atlaide, pasūtot lielu mēbeļu daudzumu un atlaide, pasūtot divus vai vairākus dažādus mēbeļu komplektus, piemēram, virtuvi un skapi.

  Neatkarīgi no tā cik daudz Jūs pasūtat mēbeles, Jums tiek garantēta izmaksu aprēķināšana pēc minimāla izcenojuma.

 • Vai var veikt papildus pasūtījumu jau iepriekš pasūtītām mēbelēm?

  Ja, protams. Pie mums Jūs vienmēr varat pasūtīt papildus elementus jau iepriekš pasūtītām mēbelēm.

Citi jautājumi?